Youtube w tle – aplikacja do słuchania muzyki

Youtube w tle – aplikacja do słuchania muzyki

29 maja, 2020 Wyłącz przez Redakcja

Odtwarzanie YouTube w tle androida jest dość popularne u osób, które często korzystają z tej strony. Jednak, by móc bezpiecznie schować telefon do kieszeni lub torebki, nie martwiąc się, iż za chwilę dana strona wyłączy się na dobre – należy stać się posiadaczem odpowiedniej aplikacji. Co warto wiedzieć o takiej aplikacji? Gdzie ją znaleźć? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Android YouTube w tle – słuchanie muzyki bez włączonego ekranu

Wiele osób początkujących, które dopiero zaczęły korzystać ze stron takich jak YouTube, gdzie można w dowolnym czasie i okolicznościach słuchać swojej ulubionej muzyki zupełnie za darmo nie do końca wie, jak zablokować ekran z YouTube w tle. Wiele osób szuka pomocy w sieci, gdzie zostały stworzone nawet kilkustronicowe poradniki, które dokładnie opisują jaka aplikacja będzie nam potrzebna oraz jak krok po kroku ściągnąć ją i zainstalować na naszym telefonie. To dzięki niej, możemy odtwarzać filmy z YouTube w tle, bądź w zminimalizowanym okienku.

Kosztowna aplikacja?

By odtwarzanie YouTube w tle androida było możliwe, trzeba zainstalować specjalną aplikację, o której mowa powyżej. Nie jest tak łatwo ją znaleźć pośród różnorodnych aplikacji dostępnych w “sklepach’ na naszych telefonach, dlatego wiele osób najpierw przeszukuje internet w celu znalezienia nazw tych aplikacji, a później już szuka samych apek.
Niektóre z nich są całkowicie bezpłatne. Istnieją jednak aplikacje Premium, posiadające dużo więcej dodatkowych opcji dla użytkownika, które kosztują około 20 zł za miesiąc. Jak to działa w praktyce? Wystarczy ściągnąć daną aplikację, zapłacić za nią np.: poprzez zaakceptowanie regulaminu (pieniążki wówczas zostaną doliczone do naszego rachunku) i gotowe. Posiadacze aplikacji mogą teraz spokojnie korzystać z muzyki, nie martwiąc się, iż przy wygaszonym ekranie – wszystko się wyłączy.

Dobre źródła, z których należy ściągać aplikacje android YouTube w tle
Osoby szukające dobrych i sprawdzonych aplikacji, powinny wcześniej zapoznać się z ich dokładnym opisem oraz opiniami innych użytkowników. Każdy “sklep” znajdujący się na naszych telefonach daje taką możliwość przez zakupem aplikacji. Nie zawsze każde źródło, które oferuje nam daną apkę jest bezpieczne i legalne. Zdarza się tak, że niektóre osoby narzekają, że po ściągnięciu danego “programu” do androida – nagle działa on wolniej lub telefon zaczął się zawieszać. W przypadku, gdy użytkownik zauważy takie rzeczy, powinien jak najszybciej usunąć aplikację, wyczyścić telefon i przywrócić do ostawień fabrycznych.