iOttie i akcesoria telefoniczne

iOttie i akcesoria telefoniczne

22 kwietnia, 2020 Wyłącz przez Redakcja

Faktem jest to, że produkcja telefonów i innych urządzeń komunikacyjnych nieustannie przyspiesza. Telefony komórkowe i gadżety, jakie do nich są kupowane są dostępne w ogromnych ilościach i typach. Akcesoria telefoniczne przede wszystkim pomagają ochronić i dbać o komórki. Jednymi z najczęściej wybieranych i pomocnych w codziennym życiu są uchwyty samochodowe.

Amerykańska marka iOttie

Jak głosi sam tytuł, firma iOttie pochodzi z Ameryki i jest najlepszą marką, która produkuje akcesoria telefoniczne. Można zadać pytanie: Do czego tak naprawdę służy ten uchwyt? Otóż, jak wiadomo, prowadzenie auta z jednoczesnym trzymaniem telefonu drugą ręką przy uchu jest surowo zabronione. Zatem, aby uniknąć nieprzyjemności, związanych z zatrzymaniem przez mundurowych, konieczny jest zakup uchwytu na telefon. iOttie Polska sprowadza dane modele, sprawiając tym samym, że w Polsce stają się one bardzo łatwo dostępne w sprzedaży. Uchwyty mogą być montowane zarówno na przedniej szybie, na desce rozdzielczej wewnątrz samochodu czy w kratkach, skąd dmucha powietrze.

Najbardziej znane modele

Uchwyty na telefon iOttie zyskują na popularności. Jednak ich wybór nie jest do końca taki prosty. Istnieje wiele modeli, zatem zanim zdecydujemy się na zakup któregoś z nich, sprawdźmy, czy będzie on właściwy dla naszego modelu telefonu. Najczęściej wybierany model uchwytu to iOttie Easy One Touch 4. Charakteryzuje się wyjątkową trwałością, dzięki wykonaniu go z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Zamontować można go zarówno na szybie lub w dowolnym miejscu na desce rozdzielczej. Przyssawka jednak montowana jest tylko raz, zatem musimy dokładnie przemyśleć miejsce, gdzie uchwyt powinien się znaleźć. Ciekawym modelem, jaki niedawno pojawił się w sprzedaży jest iOttie Easy Flex III. Ma w zestawie dołączoną przyssawkę, która pomaga ustawić telefon w uchwycie na bardzo krzywej powierzchni. Dzięki wysuwanej rączce, praktycznie każdy model telefonu dopasuje się do tego uchwytu. Jego dużym plusem jest mały rozmiar, co sprawia, że zajmuje on mało miejsca na desce rozdzielczej, a dzięki elastycznej przyssawce, nawet jazda po dziurach staje się bezproblemowa.

Uchwyty na telefon iOttie pomogą nam w zorganizowaniu się podczas prowadzenia pojazdu, a dzięki iOttie Polska mamy szeroki wybór tego sprzętu. Ważne jest zachowanie czujności za kierownicą, dlatego warto zainwestować w urządzenie, które sprawi, że nasz telefon będzie znajdować się w widocznym dla nas miejscu. Wybierzmy dla siebie odpowiedni model w interesującej nas cenie i cieszmy się wygodą w czasie jazdy.