Jak pobrać film z YouTube?

Jak pobrać film z YouTube?

10 marca, 2020 Wyłącz przez Adamin

Często korzystasz ze strony internetowej YouTube? Słuchasz za jej pośrednictwem ulubionej muzyki? A może po prostu regularnie oglądasz tam filmiki zamieszczane przez Twoich ulubionych youtuberów? Chciałbyś jednak mieć możliwość posiadania tych oglądanych przez siebie treści na swój użytek? Zastanawiasz się w jaki sposób możesz to zrobić? Pobieranie treści z Youtube Cię przerasta? Szukasz praktycznej i sprawdzonej porady w tym zakresie? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś – ten tekst powstał właśnie z myślą o wszystkich osobach, które mają taki sam problem jak Ty. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury tego właśnie tekstu!

Pobieranie filmów z YouTube – pobieranie piosenek z YouTube

Aplikacja Youtube co do zasady służy przede wszystkim temu by móc swobodnie i za darmo umieszczać swoje filmiki oraz by móc je swobodnie odtwarzać. Do najbardziej popularnych treści, które są zamieszczane na tej witrynie należy zaliczyć przede wszystkim vlogi oraz piosenki. To właśnie Youtube jest często pierwszym miejscem, w którym artyści publikują na przykład swój nowy album muzyczny lub teaser swojego filmu. Serwis daje jednak możliwość jedynie odtworzenia tych treści, nie daje on niestety żadnej możliwości pobrania tych treści przez użytkowników. W związku z tym wiele osób zastanawia się jak je pobrać i zapisać na swoim komputerze.

Pobieranie treści z YouTube – jak to zrobić?

Pobieranie piosenek z Youtube lub jakichkolwiek innych zamieszczonych tam materiałów jest możliwe jedynie poprzez zewnętrzne strony internetowe. Istnieje naprawdę bardzo wiele platform internetowych, które umożliwiają pobieranie zarówno filmików jak i piosenek zamieszczanych na Youtubie. By znaleźć taką stronę wystarczy wpisać w swoją wyszukiwarkę internetową na przykład: pobieranie filmów z YouTube. Naszym oczom ukaże się naprawdę bardzo wiele różnych stron internetowych, które oferują nam tego typu usługę. Większość z nich polega na tym, że w specjalnie miejsce na tej stronie należy po prostu wkleić link z treścią z serwisu Youtube, którą chcemy pobrać na swój komputer. Tego typu serwisy bardzo często umożliwiają pobieranie tych treści w różnych formatach. Możliwe jest na przykład pobranie samego dźwięku bez obrazu.