Modne i stylowe płytki Marazzi do nowoczesnego salonu

Modne i stylowe płytki Marazzi do nowoczesnego salonu

26 czerwca, 2022 Wyłącz przez Redakcja

Oryginalne płytki Marazzi są bardzo uniwersalne, dlatego też doskonale sprawdzą się nie tylko w klasycznych, ale również w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. W 2022 roku królują przede wszystkim wielkoformatowe płytki ceramiczne, dzięki którym można stworzyć kreatywną i nietuzinkową podłogę.

O czym należy pamiętać?

Wybierając płytki włoskie Marazzi do salonu pamiętać należy o tym, aby stworzyć pełną harmonię. Płytki podłogowe należy umiejętnie dopasować nie tylko do ścian, ale również do mebli. Marazzi ma w swojej ofercie sprzedażowej nie tylko rewelacyjne płytki z ceramiki, ale również niesamowity gres szkliwiony. W salonie można wykorzystać płytki ceramiczne Marazzi, które do złudzenia imitują naturalne materiały.

Dlaczego warto?

Nowoczesne płytki włoskie Marazzi wyróżniają się niewielkimi wymaganiami jeżeli chodzi o konserwację i pielęgnację. W salonie doskonale sprawdzą się nie tylko płytki podłogowe, ale również płytki ścienne. W tym konkretnym przypadku najlepiej postawić na płytki średnioformatowe albo wielkoformatowe. W nowoczesnych salonach coraz częściej spotkać można płytki o efekcie 3D. Jest to idealna propozycja przede wszystkim dla tych osób, które chcą ścianom dodać nieco dynamiki. Rekordy sprzedaży biją również charakterystyczne płytki dekorowane, które do złudzenia przypominają tapetę. Osoby, które nie wiedzą jakie płytki Marazzi wybrać do swojego salonu mogą zawsze skorzystać z fachowego doradztwa sprzedawcy lub projektanta aranżacji wnętrz.

Jakie zalety?

Ceramiczne płytki włoskie Marazzi wyglądają bardzo naturalnie, dlatego też pasować będą do każdego salonu. Ceramika jest materiałem, który wykazuje wysoką odporność nie tylko na wodę, ale również na ogień. Płytki ceramiczne Marazzi wykorzystać można nie tylko w salonie, ale również w łazience lub w kuchni. Dla wielu użytkowników największym atutem będą jednak rewelacyjne właściwości higieniczne. Utrzymanie płytek ceramicznych w idealnej czystości nie zajmuje dużo czasu. Pamiętać należy również o tym, że podłogowe płytki ceramiczne magazynują, a następnie stopniowo oddają ciepło. Jest to idealny wybór dla osób, które w niedalekiej przyszłości chcą skorzystać z dobrodziejstwa ogrzewania podłogowego. Do największych zalet należy zaliczyć także szeroki wybór kolorystyczny i bardzo atrakcyjną cenę, która dla wielu inwestorów odgrywa kluczową rolę.