Nowoczesne rozwiązania do dekoracji mieszkań

Nowoczesne rozwiązania do dekoracji mieszkań

19 sierpnia, 2022 Wyłącz przez Redakcja

Panele 3D, kasetony 3D, czyli elementy ozdobne, którymi można wykończyć ściany w mieszaniu lub domu, stają się coraz popularniejszymi elementami wykorzystywanymi na etapie wykończenia ścian. Coraz więcej sklepów specjalizuje się w ofercie z tymi właśnie produktami. Zwłaszcza że wzrasta zainteresowanie panelami dekoracyjnymi 3D, a ich dostępność i różnorodność ciągle bardzo rośnie.

Dlaczego kasetony 3D i panele 3D są tak popularne?

Są wykonane z lekkich i odpornych na uderzenia materiałów, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się trwałością swoich ścian przez wiele lat. Kasetony 3D najczęściej wykonywane są z polistyrenu, a panele 3d mogą być już wykonane z polistyrenu lub gipsu. Po zagruntowaniu można je pomalować farbą emulsyjną. Dużym plusem jest, że możemy je stosować na uszkodzonych nawierzchniach, a ich montaż możemy wykonać samodzielnie. Dostępne motywy są tak różnorodne, że nie ma problemu z ich obszernym wykorzystaniem. Dzięki temu, że poszczególne panele będą montowane obok siebie, stworzą ciekawą i oryginalną fakturę na powierzchni ściany, która urozmaici wnętrze i będzie eksponowanym elementem w pomieszczeniu. Panele 3D można bez problemu zastosować w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach. Świetnie sprawdzą się w biurze i w domu.

Panele dekoracyjne 3D – nowy wymiar dekoracji

Włączenie atrakcyjnych elementów do wystroju wnętrza jest w dzisiejszych czasach normą. Wybierając panele dekoracyjne 3D, można cieszyć się eleganckim, oryginalnym i jednocześnie bardzo trwałym efektem wizualnym, który każdy zauważy. Ten najwyższej klasy produkt najczęściej oferowany jest już w gotowej kolorystyce np. imitacji drewna lub betonu, więc można już zakupić gotowy produkt nie wymagający dodatkowych ingerencji. Wielu projektantów wnętrz sięga po to rozwiązanie podczas projektowania wnętrz dla swoich klientów, jaklo dobry zamiennik dzięki swojej niższej cenie, w której ten produkt jest dostępny na rynku. Wybierając wysokiej jakości panele dekoracyjne 3D, tworzysz dekoracje na wiele lat, które będą zachwycać domowników.

Jeśli nadal będziesz miał wątpliwości, który produkt wybrać to warto wybrać się do profesjonalnego punktu sprzedaży. W nim będziemy mogli się więcej dowiedzieć o poszczególnych produktach oraz obsługa pomoże dobrać go do naszych upodobań i potrzeb. Dzięki temu będziemy w 100% usatysfakcjonowani z końcowego efektu.